mareksaroch.cz-2291

KRAJINA

Krajinářská fotografie je to, co mě k fotoaparátu vůbec přivedlo. Chtěl jsem zachytit každou krásu, kterou jsem na cestách potkal přesně tak, jak si ji moje oko uložilo.
Když jste ochotni pro zážitky obětovat kus spánku, vynechat ležení na gauči, odejít z hospody dřív, abyste byli na místě ještě před východem slunce, pak začínáte skutečně žít. A co může být lepšího, než si to všechno uchovat pro příští dny?
Každý fascinující východ slunce, každý hřejivý západ a všechny neobyčejné momenty z cest si Vám zde dovoluji ukázat svýma očima, tak se pojďte podívat.

Fotografie
mareksaroch.cz-9767

AUTOMOTIVE

Který kluk si kdy nehrál s autíčky? Téměř každý chlap a samozřejmě i kde jaká žena si někdy představovali auto snů, to, které by chtěli mít. Já ho sice ještě ve vlastnictví nemám, ale díky svému nadšení pro focení se mi podařilo tyto koníčky spojit v naprosto ideální „sport“ a dostat se tak k automobilovému průmyslu daleko blíže, než bych kdy čekal. Začal jsem objevovat exkluzivní modely aut, které jsem měl tu čest nafotit pro jejich nejlepší možnou prezentaci a pro uchování vzpomínky. Vlastníte svůj sen nebo jste firmou která dává možnosti a rodí sny? Tak pokud chcete neobyčejné fotografie, pak chcete, aby je fotil někdo, kdo auta vnímá jako neobyčejné stroje. Let’s do it!

Fotografie
mareksaroch.cz-1560

KOMERČNÍ FOCENÍ

Komerční focení, produktové fotografie, retail a jiné. Všechno se dá udělat hezky, čistě a zajímavě. Když něco dáš, něco se ti vrátí. Díky focení jsem začal dostávat možnosti navštěvovat naprosto neobvyklá ubytování výměnou za poskytnutí fotografií. Za tyto možnosti jsem opravdu vděčný, a nejen protože mohu zažít a poznat něco nového, ale protože se na mě obracejí úžasní lidé, kteří si vybírají mě pro zvěčnění jejich práce, jejich úsilí a jejích pýchy. A to se týká naprosto každé možnosti, kterou při svém oboru dostávám. Ať už chcete fotky pro svůj vyšperkovaný drink, inovativní produkty, kulinářské umění či famózní ubytování, pak jsem tu pro Vás! Připraven odevzdat Vám ty nejlepší možné fotografie.

Fotografie
mareksaroch.cz-8664

VIDEA

Videa